• Alain Vanderbeke
    Vilvoorde
  • Anne-Catherine Algoedt
    Uccle
  • Annik Mercier
    Watermael-Boitsfort
  • Antonia Bahtchevanova
    Ixelles, Bruxelles
  • Béatrice Beghein
    Ixelles
  • Bernard Grosjean
    Woluwe Saint Lambert
  • Brigitte Simon
    Ganshoren
  • Carine Ghêne
    Uccle
  • Caroline Intrand
    Etterbeek – Forest – Tournai
  • Cédric Fogeron
    Laeken
  • Céline Jennequin
    Schaerbeek – Dion-Valmont – Woluwe-Saint-Lambert
  • Chantal Feuerlein
    Ixelles
  • Charles Heylbroeck
    Bruxelles
  • Claire Bellanger
    Molenbeek-Saint-Jean
  • Claire Menten
    Wezembeek-Oppem, Le Roeulx
  • Claire Pierlot
    La Hulpe – Watermael-Boitsfort
  • Corinne Hanon
    Uccle
  • Delphine Remy
    Kraainem
  • Diane Le Bars
    Uccle
  • Etienne Dupont
    Auderghem, Court-Saint-Etienne
  • France Reculez
    Uccle
  • Françoise Egotene
    Ruisbroek
  • Françoise Raoult
    Etterbeek
  • Fréderic Corbisier
    Saint Gilles, Jumet
  • Gilles Schepens
    Uccle
  • Hélène Deano
    La Hulpe – Etterbeek
  • Ingrid Jaworski
    Orp-le-Grand
  • Isabelle Gastout
    Woluwé-Saint-Pierre
  • Isabelle Tonon
    Wezembeek-Oppem
  • Jean-Luc Legrand
    Forest, Nivelles, Limal
  • Jérôme Halatan
    Ixelles
  • Juliette Raoul-Duval
    Ixelles, Rhode-Saint-Genèse
  • Kyriakoula Georgiades
    Beigem
  • Laeticia Borremans
    Anderlecht
  • Lamia Mechbal
    Forest
  • Laura De Greef
    Ixelles, Dilbeek
  • lexander Nicholls
    Woluwe Saint Lambert
  • Lidia Leonardi
    Berchem-Sainte-Agathe, Ottignies
  • Linda Onana
    Anderlecht
  • Liza Zerafi
    Kraainem
  • Luisa Mannu
    Schaerbeek
  • Mahalia De Smedt
    Ixelles
  • Maria Cimaglia
    Etterbeek – Kraainem
  • Marie-Alice Gohy
    Uccle, Le Roeulx, Braine l’Alleud
  • Marie-Laure Holtgen
    Rhode-Saint-Genèse
  • Martina Matyskova
    Woluwé Saint Lambert
  • Martine Valton
    Ixelles
  • Nathalie Chesnel
    Uccle
  • Nathalie Colleaux
    Bruxelles
  • Nathalie Merighi
    Uccle
  • Olivier Nanga
    Ixelles
  • Ouassila Jebari
    Berchem-Sainte-Agathe, Steenokkerzeel
  • Padmini Lejeune
    Ixelles
  • Pascal Roland
    Overijse
  • Pascale Barbaray
    Mons – Woluwe-Saint-Pierre
  • Sabine Debouche
    Wezembeek-Oppem
  • Samira Blanjean
    Ixelles
  • Samira Bouzrara
    Tervuren
  • Sandrine Hubert
    Auderghem
  • Sébastien Potacsek
    Kraainem
  • Serafino Malaguarnera
    Anderlecht – Ixelles
  • Sophie Littaye
    Woluwé-St-Pierre, Wezembeek-Oppem
  • Thierry Ruelle
    Woluwe-Saint-Lambert
  • Thierry Van Schuylenbergh
    Saint-Josse, Uccle
  • Valérie Ennen
    Woluwé-Saint-Lambert