Bruxelles Capitale

  • Akilé Shala
    Ixelles
  • Alexandra Balikdjian
    Uccle
  • Alexandra Derweduwen
    Saint-Gilles – Schaerbeek
  • Alice Langlois
    Bruxelles – Hannut
  • Alice Louis
    Waterloo – Ixelles – Auderghem – Schaerbeek
  • Amaru de la Motta
    Uccle – Forest
  • Anne Graindorge
    Woluwe-Saint-Lambert
  • Astrid Hansen
    Watermael-Boitsfort
  • Aurélie Garcia Montero
    Woluwé-Saint-Lambert
  • Barbara Decroly
    Uccle
  • Catherine Lemage
    Ixelles
  • Céline Lietar
    Uccle – Grez-Doiceau
  • Christophe Leys
    Bruxelles
  • David Legrand
    Forest – Schaerbeek – Woluwe-Saint-Pierre
  • Dorian Morel
    Ixelles
  • Elise Dekeyser
    Ixelles – Braine-L’Alleud
  • Emmanuel Donnet
    Forest
  • Emmanuel Ndikumana
    Saint-Gilles
  • Felipe Fernandes Patury
    Saint Gilles – Bruxelles
  • Francisco Lopez Bravo
    Ixelles
  • Geneviève Ellegaard
    Uccle
  • Georges Sarelakos
    Jette
  • Giorgia Graziadio
    Uccle
  • Giovanna Musumeci
    Kraainem
  • Grégoire Dupuy
    Etterbeek – Woluwe-St-Lambert
  • Hai Lam
    Woluwé-St-Lambert
  • Hajiba Bounouch
    Woluwe-Saint-Lambert
  • Ilana Dahan
    Saint-Gilles
  • Issam Cherkaoui-Jaouad
    Ixelles
  • Jean-Luc Delruelle
    Woluwe-St-Lambert, Bruxelles
  • Jean-Marc Ducenne
    Ixelles
  • Jérôme Raes
    Rixensart – Woluwe-Saint-Lambert
  • Jill-Yann Doron
    Saint-Gilles
  • Justin Xu
    Schaerbeek
  • Justine Fery
    Linkebeek
  • Kevin Dekoninck
    Ixelles
  • Laeticia Borremans
    Anderlecht
  • Lara Fernandes
    Drogenbos
  • Laurent Capelle
    Ixelles – Saint-Gilles
  • Lili Maurus
    Watermael-Boitsfort
  • Liselotte Cullman
    Ixelles – Uccle
  • Lou Giulianelli
    Ixelles
  • Maite Urbain
    Etterbeek – Wavre – Ottignies-LLN
  • Manila Quattrocchi
    Ixelles
  • Margaux Van Geem
    Ixelles
  • Marie Bettex
    Ixelles
  • Marie Carton
    Molenbeek-Saint-Jean
  • Marie-Elise Tilgenkamp
    Monceau-sur-sambre – Molenbeek-Saint-Jean
  • Marine D’Oultremont
    Etterbeek
  • Mathias Baudet
    Ixelles
  • Myriam Bassalah
    Watermael-Boitsfort – Ramillies
  • Nathalie Bracke
    Anderlecht
  • Nebil M’Rad
    Ixelles – Etterbeek – Ottignies
  • Nevena Khechane
    Ixelles
  • Nina Marie Galmard
    Ixelles
  • Pascale Humbert-Haton
    Uccle
  • Pascaline Nuncic
    Etterbeek
  • Pierre Wautrequin
    Ixelles
  • Roberto Biella Battista
    Bruxelles – Schaerbeek
  • Ruddy Berode
    Etterbeek
  • Sandrine Limbourg
    Woluwe-St-Lambert
  • Serafino Malaguarnera
    Anderlecht – Ixelles
  • Sophie Marres
    Etterbeek
  • Sophie Raes
    Ixelles, Vlezenbeek
  • Sorush Missaghi
    La Hulpe – Auderghem
  • Valérie Cooreman
    Ixelles – Woluwe-Saint-Lambert
  • Valérie Sugnaux
    Ixelles
  • Violeta Esteban
    Bruxelles
  • Virginie De Potter
    Uccle