Bruxelles Capitale

  • Alain Sadzawka
    Hoeilaart – Saint-Gilles
  • Alain Vanderbeke
    Vilvoorde
  • Alessandro Ingafù Del Monaco
    Ixelles
  • Anne-Catherine Algoedt
    Uccle
  • Anne-Catherine van Caubergh
    Limal – Braine l’Alleud – Schaerbeek
  • Anne-Gaëlle Baudot
    Woluwe-Saint-Lambert
  • Annik Mercier
    Watermael-Boitsfort
  • Antonia Bahtchevanova
    Ixelles, Bruxelles, Etterbeek
  • Audrey De Broqueville
    Uccle – Rhode-Saint-Genèse
  • Audrey Loos
    Zaventem
  • Béatrice Beghein
    Ixelles
  • Béatrice Rollier
    Woluwe-Saint-Lambert
  • Bernard Grosjean
    Woluwe Saint Lambert
  • Carine Ghêne
    Uccle
  • Caroline Angé
    Ixelles, Uccle
  • Cédric Fogeron
    Laeken
  • Chantal Feuerlein
    Ixelles
  • Charles Heylbroeck
    Bruxelles
  • Christian Vrient
    Ixelles
  • Christine Mullebrouck
    Anderlecht
  • Christophe Dubois
    Saint-Gilles – Auderghem
  • Citana Tullii
    Anderlecht
  • Déborah Deschryver
    Etterbeek
  • Delphine de Laminne
    Uccle – Villers-la-Ville – Sombreffe
  • Delphine Remy
    Kraainem
  • Emilie Catry
    Ixelles
  • Etienne Dupont
    Auderghem, Louvain la Neuve
  • Fabienne Ellenbecker
    Koekelberg
  • Fatiha Ali
    Ixelles
  • Framboise Delaude
    Uccle
  • France Reculez
    Uccle
  • Françoise De Donder
    Auderghem
  • Fréderic Corbisier
    Saint Gilles, Jumet
  • Frédéric Delforge
    Uccle
  • Gerard Habumugabe
    Etterbeek
  • Gilles Schepens
    Ixelles
  • Hanane Boguz
    Uccle
  • Ioannis Alexandrakis
    Molenbeek-Saint-Jean
  • Isabelle Gastout
    Woluwé-St-Pierre – Etterbeek
  • Isabelle Oberman
    Dilbeek – Ixelles
  • Jérôme Halatan
    Ixelles
  • Joelle Kilimnik
    Etterbeek
  • Juliette Raoul-Duval
    Etterbeek – Rhode-Saint-Genèse – Ixelles
  • Karine Latrasse
    Ixelles
  • Kim Dubois
    Forest
  • Laura De Greef
    Dilbeek
  • lexander Nicholls
    Woluwe Saint Lambert
  • Luisa Mannu
    Schaerbeek – Bruxelles
  • Maïlys Pringels
    Braine-L’Alleud – Uccle
  • Maria Cimaglia
    Etterbeek – Kraainem
  • Marie-Alice Gohy
    Uccle – Braine-l’Alleud – Le Roeulx
  • Marie-Anne Ellis
    Uccle
  • Marie-Laurence De Bellefroid
    Bruxelles – Ixelles
  • Marília Dantas
    Bruxelles
  • Martin Costa
    Bruxelles – Waterloo
  • Nathalie Chesnel
    Uccle
  • Nathalie Colleaux
    Bruxelles – Waterloo
  • Nathalie Durant
    Forest
  • Olivier Nanga
    Ixelles
  • Padmini Lejeune
    Ixelles
  • Patricia Buchlin
    Forest – Ottignies-Louvain-la-Neuve
  • Patrick Simar
    Ixelles
  • Samira Blanjean
    Ixelles
  • Samira Bouzrara
    Ixelles – Rixensart
  • Sandrine Hubert
    Auderghem
  • Sandrine Limbourg
    Woluwe-St-Lambert
  • Silvia Sagatelian
    Ixelles – Chaudfontaine
  • Sophie Dumoulin
    Schaerbeek
  • Teresa Salamone
    Woluwe-Saint-Lambert
  • Thierry Ruelle
    Woluwe-Saint-Lambert
  • Valérie Ennen
    Woluwé-Saint-Lambert
  • Véronique Boland
    Beersel
  • Véronique Chappelart
    Saint-Gilles
  • Véronique Precub
    Profondeville – Namur – Woluwe-St-Lambert
  • Viviane De Pelsmaeker
    Rhode-Saint-Genèse
  • Yohan Cary
    Anderlecht